Poznaj nowości Bulls 2019

Oferta rowerów elektrycznych Bulls na sezon 2019 jest bardzo różnorodna pod względem zastosowanych napędów. Poza dotychczas stosowanymi napędami firm Bosch, Brose, Shimano oraz Suntour doszły jeszcze napędy niemieckiego producenta Alber i coraz bardziej popularny Fazua. Minimalistyczne i lekkie napędy Fazua zastosowano miedzy innymi w bardzo lekkiej konstrukcji MTB full suspension, który przedstawiamy poniżej łącznie z paroma innymi, wybranymi modelami.

BULLS WILD FLOW EVO SL

BULLS-WILD-FLOW-EVO-SL

Nowe portfolio firmy Bulls zawiera lekki w pełni karbonowy, ważący 15,9 kg eMTB oskoku 150 mm z silnikiem Brose Drive S Mag i wewnętrzną baterią. Kryterium zaprojektowania nowego BULLS WILD FLOW EVO była możliwie najniższa waga -umożliwia to karbonowa rama i napęd Fazua, który nie miałby szans na pokonanie mocniejszych konkurentów Shimano Steps E8000 i Bosch Performance CX gdyby nie właśnie jego waga. Akumulator 255 Wh nie nadaje się jednak na długie trasy. BULLS WILD FLOW EVO SL to najwyższej jakości model, wyposażony w nowy 12-biegowy układ napędowy Shimano XTR. Cena roweru wynosi 7 999 EUR. Rower posiada amortyzatory FOX 34 Float Factory i damper FOX FPS DPS i skokami 120mm z przodu i z tyłu. Rower posiada również hamulce Magura MT8 Carbon, które dealnie komponują się z całym osprzętem. Ponieważ lekkość była motywem przewodnim WILD FLOW EVO SL, inżynierowie z BULLS zdecydowali się na kokpit Tune i sztycę Schmolke. Zestaw wysokiej jakości kół DT Swiss XRC 1200 Spline uzupełnia cały pakiet.

 

BULLS WILD FLOW EVO SL-7999 €
Silnik Fazua, 255 Wh
Widelec FOX 34 Float Factory, 120 mm
Tylny amortyzator FOX Float DPS Factory, 120 mm
Kaseta Shimano XTR 1 × 12
Hamulec Magura MT8 Carbon
Kierownica Turnstange Carbon
Sztyca Schmolke Carbon
Koła DT Swiss XRC 1200 Spline Carbon
Ogumienie Schwalbe Rocket Ron 29 „x 2.25”

BULLS WILD FLOW EVO RS

BULLS-WILD-FLOW-EVO-RS

BULLS WILD FLOW EVO RS – 4 999 €
Silnik Fazua, 255 Wh
Widelec FOX 34 Float Performance, 120 mm
Amortyzator tylny FOX Float DPS, 120 mm
Kaseta Shimano Deore XT 1× 11
Hamulec Mag

BULLS WILD FLOW EVO będzie również dostępny w bardziej przystępnej wersji -wersja WILD FLOW EVO RS za 4999 euro. Konstrukcja ramy wersji RS jest identyczna jak w modelu SL, ale zamienia 12-biegową przerzutkę XTR na 11-biegowy układ napędowy Shimano XT. W tańszej wersji BULLS nadal używa hamulców Magura – tylko tym razem bardziej podstawowa wersja 4-tłokowa MT5 zamiast modelu MT8 Carbon. Model BULLS WILD FLOW EVO RS waży zaledwie o 1,5 kg więcej niż BULLS WILD FLOW EVO SL.

BULLS ICONIC EVO 29 – Fullsuspension eSUV

BULLS-ICONIC-EVO-29-Fullsuspension-eSUV
Silnik Bosch Performance CX, 500 Wh
Widelec BULLS Lytro 120 mm
Tylny amortyzator FOX Float DPS 120 mm
Kaseta Shimano Deore XT
Hamulec Magura MT5/MT4
Ogumienie Schwalbe Super MotoX 27.5“ x 2.4“

eSUV to nic innego, jak eMTB z amortyzatorami z przodu i z tyłu, wyposażony w komponenty rowery trekkingowego. Z tego powodu BULLS ICONIC EVO 29 wyposażony jest w amortyzator 120 mm i grube opony Schwalbe Super MotoX, które zapewniają maksymalną przyczepność na asfalcie. Ponadto ICONIC EVO 29 wyposażony jest w system oświetlenia Fuxon i Supernova, błotniki i stelaż z maksymalnym obciążeniem 25 kg. BULLS ICONIC EVO 29 jest napędzany silnikiem Bosch Performance CX z akumulatorem 500 Wh. Wszystkie modele BULLS ICONIC EVO są wyposażone w nowy wyświetlacz Bosch Kiox i polegają na zestawie hydraulicznych hamulców tarczowych Magura.

BULLS E- STREAM EVO AM 4

BULLS-E-STREAM-EVO-AM-4

BULLS E-STREAM EVO AM 4
Silnik Brose Drive S Mag, 750 Wh
Widelec FOX 36 Float Rhythm, 150 mm
Amortyzator tylny FOX Float DPS 150 mm
Kaseta Shimano Deore XT
Hamulec Magura MT5
Sztyca Kind Shock
Koła BULLS
Ogumienie Schwalbe Magic Mary / Nobby Nic 27,5 „x 2,8”

Nowy BULLS E-STREAM EVO AM 4 został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między rowerami turystycznymi i rowerami górskimi. Inżynierowie z BULLS zdecydowali się na nowy silnik Brose Drive S Mag z momentem obrotowym 90 NM i połączyli go z opatentowaną baterią 750 Wh SuperCore. Zawieszenie 150 mm składa się z FOX 36 Float Rhythm i amortyzatora tylnegoFOX Float DPS, który powinien zapewnić wspomaganie na wymagających trasach. BULLS E-STREAM EVO opiera się na zestawie hamulców Magura MT5 i 11-stopniowego układu napędowego Shimano Deore XT. Zestaw Schwalbe z 2,8 „Magic Mary z przodu i 2,8” Nobby Nic z tyłu zapewnia ogromną przyczepność.

Gości na tej podstronie: 6 722

1 Komentarz

  1. Anna

    Witam gdzie mozna kupic Bulls E-Stream Evo AM 3 lub AM 4

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *