ACTIVELO – Hotel z rowerem elektrycznym

Hotele z wypożyczalnią rowerów elektrycznych

W ostatnich latach w krajach zachodnich rower elektryczny przyczynił się do olbrzymiego wzrostu zainteresowania turystyką rowerową. Dzięki wspomaganiu pedałowania pokonywanie długich dystansów stało się dostępne dla każdego amatora dwóch kółek. Dzisiaj jazda na rowerze bez nadmiernego wysiłku umożliwia osiąganie celów turystycznych każdemu bez względu na wiek i kondycję. W rejonach górskich rower elektryczny pozwala ponadto na pokonywanie tras dotychczas dostępnych jedynie nielicznym osobom o sportowym zacięciu.

Doświadczenie naszych zachodnich sąsiadów pokazało, że regionom narciarskim, gdzie sezon letni był dotychczas raczej sezonem martwym, rower elektryczny dał „drugie życie” znacząco uatrakcyjniając letnią ofertę turystyczną. Dlatego powstał pomysł stworzenia hotelowej sieci ACTIVELO oferującej noclegi z pakietem wypożyczenia roweru elektrycznego. Więcej na stronie www.activelo.pl

Noclegi z rowerem

Gości na tej podstronie: 5 013

3 Komentarzy

 1. Jan

  Czy na zimę też wypożyczalnia będzie działać?

  Odpowiedz
 2. Krzysiek

  Zachęcam wszystkich do tej formy aktywnego wypoczynku . Od 2 miesiecy jestem posiadaczem roweru elektrycznego i stwierdzam jedną, aczkolwiek bardzo istotną rzecz- jest to zupełnie nowy wymiar aktywnego spędzania czasu . Spróbujcie, a juz nigdy jazda na rowerze tradycyjnym nie będzie tak przyjemna.
  jeśli ktoś chce sie katować na rowerze tradycyjnym – jego wybór. Jesli checie mieć przede wszystkim przyjemnośc z jazdy oraz widoków miejsc gdzie jesteście w danej chwili – tylko elektryk
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Waldi

   Posiadam dwa rowery elektryczne: pierwszy Winora z silnikiem w tylnym kole,a drugi składak z napędem w przednim kole.Jestem z obydwu zadowolony, ale jeśli chodzi o transport roweru po schodach do góry to zdecydowanie lepsza jest Winora.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *