BOSCH Nyon – multimedialny licznik

BOSCH NyonKiedy w 1886 roku w Stuttgarcie Robert Bosch zakładał „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”, wówczas nie słyszano jeszcze o istnieniu opon rowerowych, których wynalezienie miało miejsce dopiero dwa lata później. Nikt też nie mógł mieć pojęcia o tym, że dwa wieki później Bosch stanie się potentatem na rynku rowerowych napędów elektrycznych. Obecnie ta marka zapowiedziała wprowadzenie kolejnych nowości na sezon 2015.

BOSCH Nyon – pod tą nazwą kryje się rozwiązanie, które wprowadzi kolejne nowinki do świata rowerów elektrycznych. Podstawą nowego systemu BOSCH będzie wyświetlacz, którego zadaniem jest nie tylko zarządzanie systemem napędowym roweru. Kontroler ten będzie również pełnił funkcję nawigacji satelitarnej GPS oraz wejdzie w rolę personalnego trenera fitness. Interfejs nowego urządzenia posiada możliwość aktualizacji oprogramowania, instalacji aplikacji i implementacji nowych funkcji. Wszystko za pośrednictwem strony BOSCH online. W rezultacie niemiecki kontroler roweru zamieni się w multimedialny kombajn o podobnych możliwościach, co najnowsze smartfony.

System System nawigacji BOSCH Nyon posiada możliwość wyświetlania map w 2D i 3D. Szczególnie ciekawy z punktu widzenia rowerzysty jest ten drugi tryb. W zestawie Nyona otrzymujemy czujnik pulsu i sensor kadencji, które umożliwiają korzystanie z wielu funkcji treningowych. Inżynierowie BOSCHa nie zapomnieli o łączności ze smartfonem. Na 4,3 calowym wyświetlaczu można odczytywać SMSy i sprawdzać, kto do nas dzwoni. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, a ma łączyć się z komputerem za pomocą portu micro-USB. BOSCH zadbał także o to, żeby każdy mógł spersonalizować swój wyświetlacz poprzez ustawienie na nim gustownej tapet

Gości na tej podstronie: 10 741

4 Komentarzy

 1. Radosław

  Gdzie i za ile można kupić licznik BOSCH Nyon ?!

  Odpowiedz
  1. Marcin KAMYK Kamiński

   Radosławie. Nyona można kupić m.in. u nas. Podaję bezpośredni kontakt: tadeusz(at)rower.com.pl

   Odpowiedz
   1. jonatan

    Dzień dobry jestem zainteresowany zakupem Nyona

    Odpowiedz
 2. Lech

  „Na 4,3 calowym wyświetlaczu można odczytywać SMSy i sprawdzać, kto do nas dzwoni”
  Ktoś mnie oświeci jak ustawić nyon by te funkcje działały ?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *