EBIKE-EKSPERT – EKSPERCI OD ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Rowery elektryczne szturmem wdzierają się na rynek. Na zachodzie tendencja coraz większego udziału rowerów elektrycznych w rynku rowerowych jest widoczna od wielu lat. W Holandii sprzedaż rowerów elektrycznych w rynku stanowi już 60%. W Polsce obserwujemy tę tendencję od niedawna, a mijający rok to prawdziwy boom na tego typu sprzęt. W chwili obecnej udział rowerów elektrycznych w naszym kraju wynosi już ok. 10% i będzie ciągle rósł.

Potencjał ten został dostrzeżony i powstała sieć EBIKE-EKSPERT – grupa sklepów specjalizujących się w sprzedaży oraz serwisowaniu rowerów elektrycznych.
Jak możemy przeczytać na stronie:
Rowery elektryczne, to przyszłość europejskiego transportu miejskiego, to pojazdy z ogromnym potencjałem dla rozwoju turystyki i rekreacji, pozwalające na aktywność osobom mniej sprawnym, a wszystkim umożliwiają przemieszczanie się na zdecydowanie dłuższych dystansach.
Korzystanie z roweru elektrycznego, to zdrowy styl życia, ekologiczny transport oraz możliwość osiągania celów dotychczas niedostępnych dla rowerów tradycyjnych.

EBIKE-EKSPERT, to fachowcy biznesowo związani z branżą rowerową, którzy zdecydowali się wyspecjalizować w tej konkretnej niszy rynkowej. Gwarantuje to fachową obsługę przez specjalistyczny personel, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje, by jak najlepiej służyć pomocą klientom.

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do specjalistycznej sieci sklepów EBIKE-EKSPERT, zapraszamy na stronę ebike-ekspert.pl i kontakt z nami.

Gości na tej podstronie: 2 243

1 Komentarz

  1. Leszek

    EBIKE to przyszłość dla wszystkich mieszkańców naszego kraju.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *