G-Bike Big Apple. Pierwszy polski elektryczny fatbike

Geobike G-Bike Big Apple

W tym roku polski producent rowerów elektrycznych Geobike uraczył nas premierą fatbike o nazwie Big Apple. Rower zapoczątkowuje nowy brand tego szczecińskiego producenta o nazwie G-Bike dedykowany rowerom offroadowym i elektrycznym speedbikom.

To model z kolekcji na 2016 rok, który ma być dostępny już na gwiazdkę 2015 roku. To ważne, bo w polskich warunkach klimatycznych fatbike to nie tylko rower do jazdy po piasku i błocie, ale również i śniegu. To tak naprawdę jedyny model, który można sprzedawać przez cały okrągły rok. Bo zgodnie z hasłem reklamowym G-BIKE: Big Apple to rower „For mud, For snow, For sand, For FUN”, czyli na piasek, błoto i śnieg, ale przede wszystkim do zabawy!

Rower wyposażono w silnik o mocy 350 W i pojemną baterię 13,4 Ah zintegrowaną z ramą roweru. Bateria posiada gniazdo USB tak przydatne np. do ładowania smartfonów, czy GPS-a. Wyświetlacz LCD z pełną informacją na temat parametrów jazdy i pracy silnika, hydrauliczne hamulce przerzutka Shimano o 8 przełożeniach i najnowsze niezwykle lekkie opony KENDA Juggernaut 4.0 stanowią o wysokiej klasie wyposażenia roweru.

Najciekawsza jest jednak cena, bo według producenta cena detaliczna roweru nie powinna przekroczyć 7500 zł, czyli będzie na poziomie cenowym fatbików bez elektrycznego napędu.

Artykuł ten ukazał się w trzecim numerze magazynu „Rowery Elektryczne 03/2015”.
Pobierz bezpłatny numer

Gości na tej podstronie: 11 613

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *