Geobike Bomber – superszybki polski pojazd dla wojska i policji

Geobike Bomber13 i 14 maja w Łodzi odbywają się Targi Logistyki Służb Mundurowych. Swoje stoisko ma również Geobike, który przygotował specjalną serię rowerów elektrycznych przeznaczonych wyłącznie dla policji i wojska. Poza standardowymi modelami rowerów przystosowanych do jazdy po zwykłym terenie (Geobike Nordkapp), zupełną nowością stał się model Geobike Bomber, który zwrócił naszą szczególną uwagę.

Geobike Nordkapp dla policji

Geobike Nordkapp – model, którego już znamy. Tym razem w wersji dla policji

Ta potężna maszyna posiada silnik o mocy… UWAGA!… 4,5 kW!!! Rower ten potrafi osiągnąć prędkość aż do 90 km/h. Rama roweru wykonana jest z chromo-molibdenowego stopu lotniczego oraz karbonu.

Geobike Bomber przeznaczony jest do zadań specjalnych, który dostępny będzie tylko dla Sił Zbrojnych, Straży Miejskiej oraz Policji. Zastosowanie go w trudnych terenach zwiększy mobilność służb mundurowych. Ten super szybki e-rower nie będzie dopuszczony do cywilnego ruchu ulicznego.

Rower typu Bomber mieliśmy kiedyś okazję poznać u innego producenta (Stealth Bomber). Cieszy nas, że do produkcji tego modelu dołączyła także polska firma.

Gości na tej podstronie: 17 590

2 Komentarzy

 1. GEOBIKE

  Panie Marcinie,
  Prezentowany przez nas na targach model to właśnie Stealth Bomber. To australijskie cacko jest u nas na testach i będziemy prowadzili jego sprzedaż i serwis. Jego polski GEOBIKE-owy odpowiednik może powstanie w przyszłym roku i może będzie nieco tańszy 🙂 Wkrótce na naszych stronach więcej szczegółów o tym mega rowerze za 10 000 USD ale też i o nieco tańszych wersjach FIGHTER i HURICCANE.
  Swoją drogą wrażenia z jazdy są porażające – on naprawdę rozpędza się do 90 km/h i to w bardzo krótkim czasie 🙂

  Odpowiedz
  1. Marcin KAMYK Kamiński (Autor artykułu)

   Panie Grzegorzu, jeśli będzie taka okazja zapraszam do nas w odwiedziny do Rudy Śląskiej. Chętnie przetestujemy ten rower z ciekawości. Górek i hałd u nas pod dostatkiem. Dla mnie ideałem jest taki mocny silnik w Geobike Monster. Kto wie, może kiedyś się doczekamy. To najlepszy elektryk pod mój rockandrollowy gust 🙂

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *