Nowa seria Haibike SDURO 2015 na napędzie Yamaha

Haibike SDURO Yamaha 2015Spore zmiany na sezon 2015 szykuje producent rowerów elektrycznych Haibike. Najważniejszą zmianą jest zamiana napędów BOSCH na nowe napędy Yamaha w swojej kolekcji na linii ePerformance.

Nowa seria Haibike SDURO to 13 modeli, w których dominują rowery górskie. Dostępne są także elektryczne rowery crossowe i trekkingowe. W kolekcji 2015 zabrakło elektrycznego roweru szosowego, który był zupełną nowością w sezonie 2014.

Silnik rowerowy Yamaha

Napędy elektryczne Yamaha różnią się od BOSCHa bardziej cichą pracą silnika, płynniejszym przyspieszeniem i możliwością montażu dwóch tarcz z przodu. Osiągi Yamahy również imponują. Pozwalają one na osiągnięcie do 455% siły wspomagania. Co również ciekawe, napęd Yamahy uruchamiać się będzie od pierwszej milisekundy startu. Dla porównania BOSCH włączał się z lekkim opóźnieniu po wstępnym poruszeniu korbą.

Wyświetlacz Yamaha

Modele All Mountain posiadać będą także dodatkowy elektroniczny kontroler zawieszenia, oraz zupełnie nowy, duży wyświetlacz montowany centralnie na kierownicy. Istotnym ułatwieniem jest także nowy tryb „pchania” roweru. Ładnie komponujące się w ramę baterie litowo-jonowe posiadające zdolność 400Wh sprytnie kamuflują się w gustownym designie roweru.

Gości na tej podstronie: 13 626

7 Komentarzy

 1. Jerzy

  Ciekaw jestem czy do Yamahy będzie można zamontować dodatkowy moduł zwiększający prędkość max. taki jak „SpeedUp” do Boscha.Jeśli tak to biorę Yamahę w ciemno.

  Odpowiedz
 2. Kamyk

  Jurku, napędy Yamaha też mają możliwość chiptuningu,

  Odpowiedz
  1. Erni

   Panie Kamyku czy można wiedzieć w jaki sposób ?

   Odpowiedz
   1. Kamyk

    Można tego dokonać w autoryzowanym serwisie u nas.

    Odpowiedz
    1. Daniel

     Witam. Gdzie mieści się serwis.
     Ewentualnie nr.tel

     Odpowiedz
 3. MariuszRybnik

  Proste pytanie Bosch czy Yamaha?

  Odpowiedz
  1. Czarek

   Yamaha

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *