Haibike SDURO HardFour. Rowery elektryczne dla dzieci

Haibike SDURO HardFour

Dorośli mają swoje rowery elektryczne. A dzieci? Do tej pory producenci rowerów elektrycznych omijali plany produkcyjne tego gatunku rowerów zostawiając dzieci jak by z boku. Czy słusznie? Wyjazdy rodzinne do lasu, gdy dorośli używają swojego e-bike, dla dziecka mogły by należeć do przyjemności tylko wtedy, gdy może dorównać swoim rodzicom w pokonywaniu długich odcinków. Właśnie z tego powodu Haibike wypuścił dwa modele dziecięcych rowerów elektrycznych o nazwie Haibike SDURO HardFour. Jeden w wersji RX (chłopięcy w kolorze grafitowym), drugi Life – dziewczęcy w kolorze białym.

Rowery te są na kołach 24-calowych, więc doskonale pasują dla przedziału wiekowego od 8 do 12 lat. Oparte na napędzie Yamaha z akumulatorem 400Wh i wspomaganiem do 25 km/h pozwolą przejechać kilkadziesiąt kilometrów mniejszym wysiłkiem. Teraz w dłuższe trasy na e-bike może się wybrać cała rodzina bez obawy, że dziecko zostanie zawsze w tyle.

Kiedyś była moda na rowery jako prezent komunijny. Później modne stały się quady. Teraz czas na komunijne rowery elektryczne. Jeśli dziecko ma dostać na komunię coś drogiego (cena tego typu rowerów to około 9 tysięcy złotych), niech to nadal będzie rower. Przygoda i radość dziecka gwarantowane.

Zobacz wersję chłopięcą
Wersja dziewczęca
Gości na tej podstronie: 12 761

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *