Pierwszy karbonowy rower elektryczny Haibike XDURO Full Carbon

Elektryczny rower karbonowy. Pod koniec lipca 2014 w niemieckiej miejscowości Schweinfurt odbyła się premiera pierwszego elektrycznego roweru karbonowego od Haibike o nazwie XDURO Full Carbon. Mimo, iż parę dni temu informowaliśmy o przejściu elektrycznych Haibike z napędów BOSCH w stronę marki Yamaha, to ten karbonowy pozostaje na klasycznym napędzie BOSCH.

Surowy, agresywnie wyglądający design w pociągającym połączeniu kolorów czarnego i czerwonego nie pozwala oderwać wzroku od tego roweru.

Wygodna geometria z podwójnym zagięciem górnej rury, najwyższej klasy 11-biegowe przerzutki elektryczne Shimano XTR Di2, podwójne zawieszenie Rock Shox czyni ten rower idealnym do górskich zjazdów. Najlżejsze składniki węgla zastosowano nie tylko w ramie roweru, ale także sztycy podsiodłowej oraz korbie, kierownicy i kołach.

Nowy komputer pokładowy BOSCH Nyon to coś pięknego. Wielki, czytelny ekran stanowiący funkcję nie tylko sterownika i licznika, ale także nawigacji oraz wielu przydatnych funkcji, które posiadają topowe smartfony.

Sterownik BOSCH Nyon

Komputer pokładowy BOSCH Nyon.

Najlżejszy elektryczny rower karbonowy Haibike ma się ukazać wiosną 2015 roku w trzech odmianach modeli: XDURO ULTIMATE Full Carbon, Full Carbon XDURO PRO i XDURO Full Carbon RX w trzech rozmiarach ramy, 40, 45 i 50 cm.

Gości na tej podstronie: 9 342

2 Komentarzy

  1. Jarosław

    Gdzie można kupić taki rower i ile kosztuje

    Odpowiedz
  2. Marcin KAMYK Kamiński (Autor artykułu)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *