Dla kogo są przeznaczone rowery elektryczne?

Młodzi fascynaci e-bike’ów

Rower górski

Fascynaci nowej techniki mają niebywałą okazję, aby cieszyć się nowym rowerem napędzanym na silnik elektryczny. Dla młodych pasjonatów rowerów dostępne są rowery górskie z silnikiem. E-rower będzie znakomitym pojazdem dla osób lubiących testować nowości na rynku rowerów.

Seniorzy i rowery elektryczne

Rowery dla osób starszychRowery elektryczne to najlepsze rozwiązanie dla aktywnego seniora. Jeżdżąc na rowerze z silniczkiem elektrycznym dbasz o kondycję i dobre zdrowie. Dzięki silniczkowi elektrycznemu nie odczuwasz ciężaru bagażu. Pedałujesz kiedy chcesz i masz czas na podziwianie pięknej polskiej natury! Rowery z silniczkiem są doskonałe dla osób po przewlekłych chorobach i osób cierpiących na schorzenia związane z niewydolnością mięśniową.

„Przeszło siedem lat temu [wtedy-56 lat] miałem ciężki udar. Po roku od tamtego wydarzenia nauczyłem się ponownie jeździć rowerem. Mam solidnego górala-damkę. Łatwiej zaczynać i kończyć jazdę. Nie pokonuję dużych dystansów, na ogół tylko spacery do 10 km, za to prawie codziennie, chyba, że bardzo ślisko, lub intensywne opady. Najdalej jeżdżę z Warszawy nad Zalew Zegrzyński [22 km]. Z tym, że ostatnio mam mniej sił witalnych, szybko dostaję zadyszki. Aby zupełnie nie rezygnować z roweru, zamierzam na wiosnę kupić aluminiowe Trendy ze wspomaganiem elektrycznym„

E-rowerem do pracy

e-roweryZ rowerem elektrycznym ominiesz korki na drogach i poprawisz kondycję. Jeżdżąc na e-rowerze dbasz o ekologię. Rowery elektryczne są o wiele bardziej zdrowsze dla środowiska, aniżeli samochody. Rower elektryczny pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Gdy ceny benzyny poszybowały mocno w górę, aby w pełni naładować baterię e-roweru, należy zużyć prąd o równowartości od 30 groszy do 1zł.

„Baterię zabieram na ładowarkę i rano można jechać. bez baterii też można jechać. Konstrukcja roweru dość lekka i wygodna. Polecam na cały rok na dojazd do pracy. Samo zdrowie.”

Rowery na silniczek w sanatoriach

Rowery na silnikRowery elektryczne są wykorzystywane przez ośrodki rehabilitacyjne i senatoria. Pacjenci ze schorzeniami zwyrodnieniowymi, bólami kończyn, protezami stawów oraz po złamaniach, wracają do zdrowia jeżdżąc na bezpiecznych rowerach z silniczkami. Rowery elektryczne pozwalają utrzymać koordynację jazdy bez pedałowania. Dzięki elektrorowerom wielu starszym osobom poprawiło się zdrowie i kondycja.

Rowery elektryczne w ośrodkach wczasowych

Rowery turystyczneKorzyści z posiadania rowerów na silniczek doceniają również najlepsze ośrodki wczasowe. Starsi wczasowicze bardzo chętnie jeżdżą nimi na wycieczki. Rowerami elektrycznymi – w przeciwieństwie do skuterów, można wjeżdżać do lasów i na plaże.

Gości na tej podstronie: 10 212

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *