Gdzie kupić?

Salon rowerowy ACTIVA w Rudzie Śląskiej jest największym w południowej Polsce sklepem rowerowym z najszerszym asortymentem, oraz zdecydowanie największym sklepem z rowerami elektrycznymi. Do sklepu jest dogodny dojazd z Katowic, Rybnika i innych miast Górnego Śląska. Ponadto rowery elektryczne można zamówić poprzez sklep internetowy rower.com.pl, który oferuje szeroki wachlarz modeli dla każdego rowerzysty. Firma posiada profesjonalny serwis pracujący stacjonarnie przy sklepie, a także autoryzowaną stację diagnostyczną napędów BOSCH.

Pozycję eksperta ACTIVA wyrabiała długimi latami, aby osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie rowerów elektrycznych. Świadczą o tym liczne certyfikaty.

Certyfikat EBSC

Rowery elektryczne są kupowane zarówno przez młodych pasjonatów technologii jak i przez osoby starsze. Sklep ACTIVA poprzez swoje produkty stara się dbać o kondycję i zdrowie polskiego społeczeństwa, a także o środowisko naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z tematyką rowerów elektrycznych i zakup najodpowiedniejszego dla siebie modelu.

Gości na tej podstronie: 14 386

1 Komentarz

 1. Jerzy

  Mam zamiar kupić elektryczny rower dla mojej żony aby mogła nadążyć za mną na wycieczkach.
  Ponieważ rowery holenderskie (Gazella,Maxim E-Bike,Cortina S3)wydają się technologicznie bardziej zaawansowane postanowiłem kupić używany (bo nowy jest bardzo drogi) Problem w tym że nie wiem jak zbadać stan baterji co wydaje mi się ważnym bo wymiana nowej jest
  w cenie prawie kupowanego roweru.Są to przeważnie akumulatory litowo-jonowe.
  Może ktoś mi podpowie jak się do tego zabrać?

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *