Zabezpieczenie antykradzieżowe PowUnity

Rowery elektryczne z roku na rok stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu, a ich ceny mogą być równe cenie dobrego samochodu. Aby radość z nowego roweru trwała jak najdłużej niemiecka firma PowUnity opracowała cyfrowe zabezpieczenie antykradzieżowe. Biketrax umiejscowiony jest w komorze silnika i czerpie zasilanie z akumulatora roweru. Moduł śledzenia GPS można zainstalować w kilka minut.

PLUG & PLAY
Tracker GPS jest montowany przy pomocy połączenia wtykowego między silnikiem a akumulatorem roweru. Gwarantuje to, że tracker jest stale zasilany. Jeśli akumulator e-bike zostanie usunięty, moduł śledzenia GPS jest zasilany przez zintegrowaną dodatkową baterię. Tracker GPS można usunąć z roweru bez konsekwencji w dowolnym momencie.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
PowUnity gwarantuje, że ich urządzenia GPS są kompatybilne z wieloma napędami – Bosch, Yamaha, Shimano, Brose. Producent ten używa tylko certyfikowanych komponentów.

Zabezpieczenie do rowerów PowUnity

SZYBKIE AKTYWOWANiE 3 KROKI – 3 MINUTY
1. Pobierz aplikację PowUnity: ~ 1min
2. Rejestracja jako nowy użytkownik: ~ 1min
3. Sparuj smartfon z rowerem (GPS tracker): ~ 1min

Zabezpieczenie antykradzieżowe PowUnity – AKTYWACJA

Ochrona przed kradzieżą jest aktywowana za pomocą przycisku włączania / wyłączania w aplikacji PowUnity. Właściciel otrzymuje wiadomość z alarmem na telefon komórkowy, podczas gdy rower znajduje się w ruchu bez odbezpieczenia systemu alarmowego. Aktualna lokalizacja roweru jest wyświetlana w aplikacji PowUnity i jest stale aktualizowana. W ten sposób właściciel może śledzić lokalizacje roweru i odzyskać swój rower.

GPS Tracker jest zintegrowany z kartą SIM w europejskiej sieci danych. Dzięki temu można wyświetlać współrzędne lokalizacji swojego roweru elektrycznego w dowolnym momencie i w całej Europie. Przesyłanie współrzędnych GPS do telefonu komórkowego odbywa się za pośrednictwem sieci GSM. Pierwszy rok użytkowania karty jest opłacany przez PowUnity. Po darmowym roku wynosi on 3,50 € / miesiąc. Może być aktywowany bez wiązania się umową i co miesiąc, jeśli chcesz korzystać z modułu GPS tylko w miesiącach letnich.

Jeśli bateria e-bike zostanie wyjęta, dodatkowa bateria podłączona do trackera GPS zapewnia niezbędną energię. Dodatkowa bateria zapewnia działanie w trybie gotowości przez 2 tygodnie i aktywne śledzenie trwające dłużej niż 12 godzin. Tracker znajduje się w trybie gotowości, gdy rower się nie porusza.

Gości na tej podstronie: 4 326

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *