Kręć kilometry na rowerze elektrycznym

Haibike

Wakacje to idealna pora na dłuższe wyprawy rowerowe. Urlopy już dawno zaplanowane, a wśród nich najpopularniejsze sposoby na spędzenie czasu to wycieczki do egzotycznych krajów, ale także podróże po polskich rejonach geograficznych.

Wakacje to również idealny moment na maksymalne wykorzystanie zalet roweru elektrycznego. Wielogodzinne wyprawy rowerowe połączone z poznawaniem nowych miejsc w Polsce dla wielu stanowi nieodłączny element wakacyjnych planów. Setki przejechanych kilometrów na rowerze pozwalają na poczucie bycia dumnym. Jeszcze bardziej dumnym można być, kiedy na jeździe na rowerze można coś dodatkowo skorzystać.

Przemierzając długie trasy można skorzystać na tym podwójnie dzięki akcji Kręć Kilometry. Wystarczy smartfon z systemem Android lub IOS z zainstalowaną dedykowaną aplikacją dostępną na stronie kreckilometry.pl. Zasada działania jest prosta. Po założeniu konta, wsiadamy na rower, naciskamy START w aplikacji i wyruszamy w daleką trasę na rowerze. Wykorzystanie aplikacji Kręć Kilometry pozwala nie tylko na pomiar przejechanego dystansu. Głównym zamierzeniem tej akcji jest rywalizacja miast, a w tych miastach, które będą miały najwięcej przejechanych kilometrów, Fundacja Allegro All For Planet zorganizuje eventy naukowo-rozrywkowe Allegro Tech Days. Aktywni rowerzyści też zostają nagrodzeni. Po przejechaniu określonej liczby kilometrów, wygrać można wiele cennych nagród rzeczowych.

Aplikacja Kręć Kilometry

Kontem aplikacji można zarządzać zarówno na smartfonie, jak i komputerze.

Jak widać, jazda na rowerze to nie tylko przyjemność dla zdrowia. To jednocześnie sposób na doskonałe spędzenie letniego okresu wakacyjnego na rowerze, a przy okazji dobra sportowa rywalizacja wśród użytkowników akcji.

Nie bez powodu wspominamy o tej akcji, ponieważ najlepsze dystanse można pokonać właśnie na rowerze elektrycznym. Lepsze wspomaganie to nie tylko więcej mocy w nogach, ale też więcej poznanych rejonów podczas wycieczek rowerowych oraz większe szanse w akcji Kręć Kilometry.

Czy jest jakieś lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym?

Gości na tej podstronie: 4 180

1 Komentarz

  1. Monster z Wrocławia

    Wrocław miał duże szanse być, lecz finalnie, zamiast Wrocławia, wygrały inne miasta. Takie rywalizacje bardzo szanuję.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *