Performance Line – sportowy system dla e-rowerów od BOSCH

BOSCH Performance LineW ofercie napędów Bosch  na sezon 2014 warto wyróżnić linię Performance Line. Jest to najmocniejsza linia napędów do rowerów elektrycznych producenta BOSCH. Napędy z tej serii przeznaczone są do rowerów sportowych oraz rekreacyjnych. Ta linia produktów cechuje się mocniejszym przyspieszeniem w porównaniu z innymi napędami, które dobrze się sprawdza zarówno w górach, jak i po płaskim terenie.

Potężny układ BOSCHa składa się z jednego z dwóch typów napędów: standardowego (max 25 km/h) lub o podwyższonej prędkości dla rowerów typu s-Pedelec (do 45 km/h). Zestaw zawiera kompaktową ładowarkę akumulatora Power Pack 300 lub Power Pack 400. Nad całym mechanizmem czuwa panel sterowania BOSCH Intuvia umieszczony w wyświetlaczu.

Energię i dynamikę budzi również skojarzenie z designem napędu zawartego w futurystycznej obudowie oraz dobrze dobranym kolorem antracytu. Ten fakt został doceniony w formie prestiżowej nagrody Red Dot Award.

BOSCH Performance Line jest dostępny głównie w sportowych rowerach elektrycznych wyprodukowanych na sezon 2014. Niektóre modele rowerów z tym napędem są już dostępne w sprzedaży.

(Tłumaczenie ze strony Bosch Ebike)

Gości na tej podstronie: 4 998

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *