R-M. Prestiżowe wyróżnienie dla polskiego sklepu rowerowego

Marka Riese & Muller to ekskluzywna marka niemiecka, produkująca rowery dla najbardziej wymagających klientów.Wkrótce po założeniu, firma zdobyła nagrodę za innowacyjność w 1993 r. i stała się znanym na całym świecie producentem rowerów elektrycznych i składanych. Nagród było wiele więcej, np. IF product Design Award czy też Red Dot Design Award, to tylko jedne z wielu jakie firma ma na swoim koncie. Każdy rower wykonywany jest na indywidualne zamówienie, włączając w to także różne warianty wyposażenia, także do wyboru przez klienta dodatkowych elementów.

Rezultatem pasji do rowerów i innowacji w R&M oraz perfekcjonizm są rowery elektryczne, E-Cargo Bike i rowery składane najwyższej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wyposażone w najnowocześniejszą technologię i pionierskie wzornictwo. Innymi słowy, prawdziwe niemieckie umiejętności inżynieryjne. Dodatkowymi cechami wyróżniającymi te rowery na tle innych to bardzo wysoka sztywność ramy, które mieszczą w sobie jedną lub nawet dwie baterie, możliwość nie tylko wyboru z gotowych konfiguracji, ale także przygotowania roweru na życzenie z różnymi opcjonalnymi dodatkami do wyboru. Także w kwestii napędów jest co wybierać – spośród klasycznych przerzutek, bezstopniowych przekładni Enviolo po najbardziej prestiżowe piasty marki Rohloff, także sterowane elektronicznie.

Aby zagwarantować Państwu najlepsze doradztwo ze strony wyszkolonego personelu specjalistycznego oraz najlepszą obsługę, firma dobiera swoich dealerów z największą starannością.

Razem z Twoim sprzedawcą znajdziesz idealny rower dla siebie. W końcu ani zdjęcia, ani dokładna konfiguracja nie zastąpi jazdy próbnej. Dlatego firma poleca taką jazdę w jednym z centrów testowych lub sklepów.

W sklepie o statusie Experience Store rowery Riese & Müller są w centrum zainteresowania dealerów. Oprócz pełnego asortymentu produktów, dealer oferuje rowery testowe i do wypożyczenia, a także aktywny program roczny i najlepszą jakość serwisu.

Dlaczego o tym piszemy?

Dlatego że po raz pierwszy w historii firmy status Experience Store został przyznany polskiemu sklepowi rowerowemu. To niewątpliwe wyróżnienie spotkało firmę Activa z Rudy Śląskiej, która jest dealerem tej marki od kilku lat i przez ten czas dała się poznać nie tylko jako dobry sprzedawca, ale także jako ekipa która potrafi fachowo doradzić w kwestiach rozwiązań i dopasowania rowerów do konkretnych potrzeb.

Nowa kolekcja pojawi się w firmie na początku roku. Dostępnych będzie kilkadziesiąt rowerów do różnych zastosowań.

Gości na tej podstronie: 1 432

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *