Radość z jazdy, niezależnie od sytuacji – oto nowy tryb Tour+

Silnik Bosch Performance Line CX otrzymał nowy tryb jazdy Tour+, który automatycznie dostosowuje się do Twojego stylu jazdy: czy to na płaskich, utwardzonych nawierzchniach, czy na stromych szlakach terenowych. Nie ma potrzeby przełączania trybów, dzięki czemu można w pełni skoncentrować się na jeździe na Twoim rowerze elektrycznym. Inteligentny tryb jazdy Tour+ zapewnia odpowiedni poziom wsparcia silnika przez cały czas, dając naturalne, sportowe wrażenia z jazdy – co daje jeszcze więcej radości podczas wycieczek – wspomaga Cię podczas jazdy po wybojach, ale automatycznie zmniejsza moc, gdy jesteś na płaskim terenie. Efektem jest zwiększony zasięg i bardziej naturalne odczucia podczas jazdy.

„Dzięki trybowi jazdy Tour+ rowerzyści eBike, którzy lubią się trochę bardziej wysilić i wkładają więcej własnego wysiłku w pedałowanie, otrzymują poziom wsparcia zorientowany na komfort i zoptymalizowany pod kątem zasięgu” – powiedział Claus Fleischer, dyrektor generalny Bosch eBike Systems.

„Nie ma potrzeby przełączania się pomiędzy znanymi trybami; rowerzyści mogą całkowicie poświęcić się doświadczeniom związanym z eBike i czerpać maksymalną przyjemność z jazdy.”

Dla jeszcze większego zasięgu

Tryb jazdy Tour+ płynnie i dynamicznie reguluje dodatkową moc w zależności od siły pedałowania. Czujniki w silniku mierzą dane dotyczące jazdy ponad 1000 razy na sekundę. Na bardziej płaskich trasach możesz oszczędzać baterię swojego eBike’a i zwiększyć zasięg. Tryb jazdy Tour+ jest dostępny dla rowerów elektrycznych z napędem Performance Line CX i trybem eMTB od początku lipca 2021 roku. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z dealerem.

Gości na tej podstronie: 872

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *