Rowery Grace dla ludzi ceniących dobry design

GRACE MX II URBAN

Stanie w korkach to wątpliwa przyjemność. Jeśli czas to pieniądz, to najbogatsi powinni być rowerzyści. Właśnie dla tych, którzy bardzo cenią sobie czas i komfort, marka prestiżowych rowerów elektrycznych Grace wkroczyła na rynek Polski, oferując kilka topowych modeli dla osób ceniących sobie indywidualność. Podwójna radość między nogami, rekreacja, prędkość i oszczędność czasu. Rowery Grace zaspokajają każdą z tych potrzeb.

Bardzo często klienci nie potrafią się zdecydować, czy lepszy będzie dla nich rower miejski, trekkingowy, czy MTB. Niemiecka marka Grace oferuje modele, które w założeniu łączą cechy tych wszystkich kategorii, a przy okazji posiadają niecodzienny fututrystyczny design. Techniczne rozwiązania też nie należą do standardowych, co tłumaczy stosunkowo wysoką cenę rowerów.

Rowery Grace charakteryzują się bardzo komfortową geometrią ramy o charakterze unisex i sztywną konstrukcją (duże średnice rur). Przyjemnego wiatru we włosach dodają wysokiej klasy napędy Brose oraz Go Swiss Drive, które są niezawodne w każdym terenie.

Model z napędem Go Swiss Drive przenosi moc z pedałów za pomocą paska zębatego systemu. Gates Carbon Drive zapewnia bardzo cichą pracę, natomiast skrzynia biegów Pinion zapewnia płynne przełożenia o szerokim zakresie. Całość uzupełnia zestaw lamp Supernova V6S o wyjątkowym designie oraz parametrach. Ceny takich rowerów zaczynają się od 5000 euro.

Ciekawszym przedstawicielem tej serii jest model MX II Urban z napędem NuVinci 380 i przeniesieniem napędu za pomocą paska Gates Carbon Drive, oraz sztywnym widelcem. Zastosowana bateria posiada 460 Wh, moment obrotowy max 90 Nm. Rowery te wystęują w specyfikacji 25 oraz 45 km/h, a nabyć je można w cenia już od 3500 euro.

NuVinci 380

Rowery Grace dostępne są w Polsce pod adresem:
www.rowerygrace.pl

Grace logo

Gości na tej podstronie: 5 779

1 Komentarz

  1. Tomasz

    Gdzie można je kupić?

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *