Smartphonehub – Inteligencja na kierownicy

O kilku nowościach Boscha pisaliśmy już wcześniej. Teraz nadszedł czas by opisać ostatnią z nich.

Smartphonehub bo o nim mowa to nie tylko możliwość wykorzystania telefonu jako licznika, ale o wiele więcej. Daje Ci dostęp do wielu użytecznych funkcji za pomocą Twojego smartfonu i aplikacji COBI.Bike – od nawigacji przez sterowanie muzyką, fitness tracking i wybieraniem numeru telefonu po integrację innych usług i aplikacji, takich jak Strava czy komoot. Dla maksymalnej elastyczności, zintegrowany wyświetlacz pokazuje najważniejsze dane dotyczące jazdy nawet jeśli nie podłączyłeś smartfona.

Najważniejsze cechy urządzenia

Łączność

Dobra komunikacja: Za pomocą smartfonu z aplikacją COBI.Bike, SmartphoneHub staje się w pełni połączonym centrum sterowania, które nawiguje, rejestruje aktywności i może być połączone z innymi usługami i aplikacjami.

Integracja

Sprytne połączenie: Integracja SmartphoneHub, aplikacji COBI.Bike i smartphone’a zapewnia pełne wrażenia z jazdy. Otrzymujesz również maksymalną elastyczność, ponieważ możesz korzystać ze swojego eBike’a z podłączeniem lub bez podłączania swojego smartfona. Nie musisz mieć swojego telefonu nawet na kierownicy: 1,5-calowy wyświetlacz LCD zintegrowany z koncentratorem SmartphoneHub wyświetla najważniejsze dane dotyczące jazdy i umożliwia aktywację systemu eBike. 

Nawigacja 

Przydatny przewodnik: Aplikacja COBI.Bike poprowadzi Cię do celu – z opcjonalnym widokiem mapy 2D lub 3D. Instrukcje nawigacyjne są komunikowane przez wyjście głosowe za pomocą smartfona. 

Pogoda na żywo 

Ciesz się beztroską jazdą przez miasto: Dzięki aplikacji COBI.Bike możesz być na bieżąco informowany o prognozach pogody. 

Partner treningowy

Ustalanie i monitorowanie celów: Aplikacja COBI.Bike przekształca Twój smartfon w cyfrowego trenera, zapewniając dostęp do usług zdrowotnych i fitness, takich jak Apple Health, Google Fit i Strava.

Dane dotyczące kondycji fizycznej 

Aplikacja oferuje Ci przegląd najważniejszych danych szkoleniowych, takich jak moc, kadencja i zużycie kalorii. Możesz również podłączyć pulsometr przez Bluetooth. 

Rozrywka

Posłuchaj swojej ulubionej muzyki lub thrillera kryminalnego: Aplikacja COBI.Bike daje dostęp do muzyki i usług transmisji strumieniowej audiobooków. 

Prosta bsługa: 

Nic prostszego: Dzięki oddzielnemu sterownikowi można wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje z kierownicy, a dzięki funkcji wyjścia głosowego nie musisz już patrzeć na wyświetlacz.

Czytelność 

Informacje są zawsze łatwe do odczytania, zarówno na wyświetlaczu smartphone’a jak i SmartphoneHub’a. 

Funkcja ładowania 

Naładuj baterię smartfona w podróży: Smartfon można podłączyć do koncentratora smartfonów przez USB lub wygodnie zasilać go z baterii eBike’a za pomocą opcjonalnego uchwytu do iPhone’a. 

Bezprzewodowa aktualizacja

Aktualizacje oprogramowania dla urządzenia SmartphoneHub można z łatwością zainstalować za pomocą technologii bezprzewodowej z pomocą aplikacji COBI.Bike. 

Gości na tej podstronie: 1 374

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *